PURE 100% regenerace roušek a respirátorů 100 ml

120,00 Kč
Vč. DPH

Velká regenerační síla. PURE100% 100 ml regeneruje a především dezinfikuje roušky i respirátory. Vhodné na roušky a respirátory s nanovlákennou membránou. Přípravek lze aplikovat na roušky bavlněné i jednorázové z netkané textilie. Přípravek je bez vůně, tudíž nevyvolává nepříjemné pocity při nošení roušky.

Vhodné na roušky NAFIGO.

Počet

N-Mask snižuje riziko přenosu infekce zejména z uživatele na okolí. Účinnost nanoroušky zajišťuje nanovlákenná membrána a ionty stříbra zabudované ve struktuře vláken. 

N-Mask je klasifikována jako chirurgická rouška typu IIR s úrovní filtrace respirátoru FFP2 a je vyráběna tak, aby filtrovala velikost částic dle normy EN 149, která je nutná pro certifikaci.

Jednou z mnoha výhod je, že na rozdíl od klasických chirurgických roušek lze N-Mask opakovaně používat po delší dobu. Její efektivitu a prodyšnost prokazují získané certifikáty.
Samotnou roušku tvoří pár látkových pruženek za uši s brzdičkami, zabudovaný fixační proužek pro utěsnění v kolem nosu a především pět vrstev kvalitních materiálů:

 

 

Vnější, prodyšná, rychleschnoucí a  nemačkavá tkanina z polyesteru, kterou lze libovolně potisknout, bez rizika poškození či jiného narušení funkčnosti masky.

 

Mezi nosnou a krycí vrstvou se nachází třívrstvý kompozit, který kombinuje netkané textilie s ionty stříbra a nanovlákennou membránou PVDF. Tuto membránu fixuje laminace. 

 

 Vnitřní vrstvu tvoří polyesterová síťovina, která odvádí vlhkost z obličeje a chrání nanovlákna před poškozením, které mohou způsobit například vousy.


Péče o produkt 

Dezinfekce

 

Čištění

 

Upozornění

N-Mask lze dezinfikovat několika způsoby. Buď nanoroušku vložíme na 10 minut do horkovzdušné trouby při 65°C, nebo použijeme postřik 60-70% ethanolu.

 

Lze vyčistit ručním praním ve vodě bez pracích přípravků a při 30-40°C. Při větším znečištění je možné nanoroušku vyprat v ruce se sodou a vinným octem.

 

Nanorouška se nesmí vyvařovat ani žehlit! Nepoužívejte na ni dezinfekci v mikrovlnné troubě.

Při správném dodržování těchto postupů doporučujeme roušku používat po dobu 90 dní. 


Návod k použití

 1. Než si roušku prvně nasadíte, důkladně si umyjte ruce teplou vodou a mýdlem (případně dezinfikujte).
 2. Ruce řádně osušte a vyjměte roušku z obalu.
 3. Uchopte ji za vyztužený okraj a otočte síťovinou směrem k obličeji.
 4. Dle velikosti obličeje nastavte požadovanou délku gumičky a zafixujte ji pomocí brzdiček.
 5. Následně vytvarujte klipovací pásek kolem nosu tak, aby výrobek pevně dolehl (pokud nosíte brýle, snadno to poznáte tak, že nedochází k jejich mlžení).
 6. Správně nasazená rouška by vám měla dobře sedět v oblasti nosu i brady.

Sejmutí roušky z obličeje:

 1. Před i po sundávání si opět pečlivě omyjte ruce teplou vodou, mýdlem a použijte dezinfekci.
 2. Nedotýkejte se zbytečně roušky ani obličeje.
 3. Roušku sundejte pomocí gumiček.
 4. Vyperte roušku dle doporučení a nechte uschnout. Případně použijte dezinfekční sprej, ale neaplikujte ho na mokrou nebo vlhkou roušku. Pouze na suchou. 
 5. Umyjte si ruce a ideálně použijte i dezinfekci.


Likvidace roušky:

 • Vložte použitou roušku do polyethylenového sáčku a vyhoďte do odpadu
 • Umyjte a dezinfikujte si ruce

39 ks

Specifické reference