Ano, nanorouška Nafigo je certifikovaná pro Evropskou unii jako Zdravotnický prostředek dle evropské normy EN 14683, který účinně filtruje 99 % částic včetně virů a bakterií.

Více informací

Naše nanorouška se při správné údržbě a každodenním celodenním použití může nosit až 90 dnů.

Nanoroušku Nafigo můžete prát pouze v ruce s přidáním jedlé sody. Mýdlo ani prací prášek nepoužívejte, zanáší nanovlákno. Nejjednodušším způsobem údržby je postříkání desinfekcí.

Více informací

Ano, naši nanoroušku mohou nosit i děti, máme pro ně připravenou i speciální velikost.

Více informací

Nanorouška Nafigo je certifikovaná pro Evropskou unii jako Zdravotnický prostředek dle evropské normy EN 14683, který účinně filtruje 99 % částic včetně virů a bakterií. Ke každé nanoroušce dostanete příbalový leták s certifikátem prokazujícím tuto účinnost, stejné potvrzení naleznete také v angličtině.

Více informací

    Nanorouška Nafigo je ryze českým výrobkem – šijeme ji v Plzni z libereckého nanovlákna.   

Ano, nad 20ks lze objednat jakýkoli legální vlastní motiv. Nanoroušku lze kompletně potisknout na základě grafických dat v křivkách (.ai, .pdf).

Kontaktujte nás

Výroba vlastního motivu od odsouhlasení grafiky trvá v řádu dnů, záleží na momentální vytížení výroby – šijeme ručně pro každého zákazníka na míru 

Naši zákazníci nejvíce oceňují, že se v Nafigo nanoroušce dýchá mnohem komfortněji, než v respirátoru, přestože je její účinnost srovnatelná – nanorouška je vládou povolená alternativa respirátoru.

Roušku desinfikujte pokaždé, když jste se mohli octnout v infekčním prostředí. Desinfekce trvá chvilinku a máte jistotu, že jste chráněni.